top of page

Oferta

Choć projekty wnętrz nie są osią naszej działalności, możemy pochwalić się wieloma udanymi realizacjami wnętrz mieszkalnych i komercyjnych.

Niemal piętnastoletnie doświadczenie w kreowaniu przestrzeni domowego ogniska to wiedza, która w znakomity sposób ułatwia nam odczytanie potrzeb klienta i stworzenie indywidualnie dopasowanej propozycji. 

W dziedzinie architektury użyteczności publicznej specjalizujemy się przede wszystkim w projektowaniu budynków przeznaczonych na potrzeby szkół (budynki dydaktyczne, obiekty sportowe, bursy) oraz uczelni wyższych (w tym również specjalistycznych laboratoriów medycznych i innych).

 

Ponadto mamy w swoim dorobku projekty biurowców, czy to komercyjnych, czy przeznaczonych na potrzeby administracji publicznej.

Mamy szerokie doświadczenie w zakresie projektowania i realizacji wielorodzinnych budynków mieszkaniowych. Tworzyliśmy budynki nie tylko na potrzeby komercyjnych developerów, ale także dla Towarzystwa Budownictwa Społecznego oraz na potrzeby lokali komunalnych. 

Obiekty zabytkowe
Urbanistyka

Siostrzana spółka 3DConsulting oferuje szeroki wachlarz usług z zakresu urbanistyki. 

Posiadamy szeroką wiedzę teoretyczna i praktyczną z zakresu konserwacji zabytków i tworzenia projektów konserwatorskich. Nie oznacza to jednak, że cechuje nas dogmatyczne podejście do współczesnej doktryny konserwatorskiej. Dobro ogólne (przejawiające się w troscę o spuściznę) i partykularne dobro inwestora powinny zostać pogodzone. Bez dobrego gospodarza budynek ulegnie degradacji. Inwestor nigdy nie zdecyduje się na inwestowanie w tkance, której nie może przystosować do swojej wizji.

 

Doradztwo 

Oferujemy naszym klientom usługi nie tylko z zakresu projektowania i nadzoru inwestycji, ale także kompleksowej obsługi i doradztwa. 

Pomożemy w starciu z maszyną biurokracji, wyjaśnimy zawiłości prawa i procesu budowlanego, wypełnimy potrzebne dokumenty.  

 

bottom of page